| xPynckx a întrebat:

Deci vreau sa va stiu parerea. Voi ce credeti despre emo? Sunt ciudati? Sunt speciali? Ce sunt acesti "copii" de fapt? Astept opinia fiecaruia dintre voi.

5 răspunsuri:
| briana a răspuns:

Emo e la moda sh multi aleg acest look dar nu toti sunt emo in adevaratul sens al cuvantului. Nu am nimic cu ei chiar imi pace stilul fiecare are personalitatea sa sh alege imaginea pe care vrea sa o aiba. Cn suntem sa i comentam.

| AgnesLaFresque a răspuns:

Eu cred ca sunt niste fiinte mai sensibile decat ceilalti oameni. la faptul cum se imbraca iti atrag atentia. nu ca vor sa fie vazuti ca niste extratestrii. ei vor sa fie ajutati sa fie scosi din depresii din cauza ca-s introvertiti si nu stiu cum sa-si faca prieteni. ei simt nevoia sa iubeasca pe cineva si sa fie iubiti la randul lor. de aceea unii emo pot fi gay sau lesbi straight face dar de ce sa-ti pese? sunt si ei oameni de pe planeta pamant si trebuie respectati. + ca ei pot asculta muzicaa rock, emo, punk doar ca le place lor sa asculte si ei muzicaa buna straight face nu pentru ca asa se simt ei... cel putin asa cred. nu's ciudati. is doar sensibili. si nu vine emo de la eu ma omor ci de la emotional. sigh cel putin eu st singura pers care se simte ca un emo sigh

| Questo a răspuns:

Sunt niste ratati blonavi mintal

| xPynckx explică:

.1 eu nu comentez la adresa lor. vroaiam doar sa stiu cum ii vedeti voi.2de unde stiti cum sunt eu?/

| uNNamEd007 a răspuns:

Gaby sper sa nu te prind vreo`data ca devii emo waitingwinking