| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Deciii... Daca m-am sarutat(pe gura) in scoala, si erau si camerele de supraveghere! Are ceva? adica eu zic ca nu. da'...totusi ma gandesc ca vreo 3 fete mi-a zis ca nu e prea bine, desi eu tot nu cred ca a fost ceva rau.
Raspuns bun = FUNDA :* (argumentati)

Răspuns Câştigător
| bogdan74688 a răspuns:

Nu are chiar nimic, relaxeaza-te. N-ai sa patesti nimic. E doar chestia ca vede directorul sau cine vede si nu prea le convine ( desi nu prea au ce comenta - e varsta ). Cu toate astea, pe viitor, incearca sa eviti camerele de supraveghere ( si nu din cauza la vreo urmare, ci pur si simplu chestie de intimitate ).

3 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Deea,
Nu are nimic ca doar nu o sa vina dupa voi sa va duca in biroul directorului doar pentru un sarut. Si in plus toti adolescentii fac asta.
Camerele sunt puse pentru a identifica cine a fost victima si atacatorii in cazul unei "batai" sau daca cineva a spart ceva si trebuie identificat cel care a stricat bunurile scolii, sau daca vrea cineva sa chiuleasca de la ore. Pentru atat se folosesc si camerele alea.
Pa, pa

| yogeo12 a răspuns:

Buna, daca inca nimeni nu ti-a zis nimic, poate nu au observat, dar nu cred ca are ceva rau, a fost doar1 sarut(cred)si ee viata ta! depinde si de varsta ta, adica na'daca ...stiu eu.ai 12-13 ani.scartie treaba sa spun asa, dar cel mai rau ar fi adica cazul extrem sa-ti scada un punct la purtare.
Succes! sper sa nu fie rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic...Saruta-te cat vrei! Si supraveghetorii au fost la fel in tinerete si si ei sunt oameni!