| MissIndependenttt a întrebat:

Deciii dorminta aceasta ma macina de vara trecutaalove struck:X:XImi doresc ffff mult sa imi bag in vara asta un pierce in limba.Si as vrea sa stiu de la persoanele bine cunoscatoare totul:cat de tare te doare, cat de trae se unfla, cum sa il intretin? Fubdaahappy

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna, o sa doara destul de tare, plus ca vreo 2 saptamani nu o sa poti sa mananci decat supe si fara sare bineinteles ca o sa te usture de o sa te dai cu capu de pereti daca ajunge sarea acolo!
mai bine incearca in alta parte, in limba e destul de dureros si periculos!