| 1mist3r a întrebat:

Deciiii FUNDA:d am stat cu o fataaaaa prima data si ea ma iubea, eu o iubeam, dupa ne-am despartit, nu stiu motivul sigur ca a fost acum 1 an poate 2laughing e in sc cu mine, cu o cls mai mica, si dupa am stat cu alta fata pe care credeam ca o plac, dupa m-am despartit si de ea ca zicea, ca nu suntem potriviti unu pentru altu si dupa 1-2 saptamani dupa ce o inceput anul asta scolar am inceput din nou sa o plac pe "prima fata" dar, ea a spus ca m-a placut pana "martea asta" ca' sta cu un alt baiat din cls cu ea care o tot prindea in brate si ii spunea ca o iubeste si asa cica a inceput sa il placa si pe el mai mult decat pe mine(a zis ca vrea un baiat care chiar sa o iubeasca, sa nu o vb pe la spate). nu prea as vrea sa auda a "2"fata ca inca imi mai place de "prima". Ce credeti?laughing e asa, chiar il place mai mult pe el? sau dc face asta? sau nu stiu ce sa ziclaughing)

3 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

S-ar putea thinking
dar sincer ii cam incurcata treaba laughinglaughing

| VIPlidia a răspuns:

Copile,stai la banca ta,si lasate de femei,asa sunt toate, nu au ceva personal cu tine, si asa vor face cu majoritatea baietilor.
Stai cu grupul tau de prieteni si nu iti mai bate capul cu fetele!

| alledawn a răspuns:

Daa... Poate ca oarecum vrea sa te faca gelos, dar nu cred. Daca ea zice ca il iubeste si el pe ea, e mai binee sa nu intervii ...Iti faci rau nu doar tie, dar si ei. Poate ca a reusit sa treaca mai departe. Si pana la urma au trecut 1an- 2. Trebuie sa uiti si sa mergi mai departe pe propriul drum. Nu e singura. Vor mai fii multe.