| 1mist3r a întrebat:

Deciiii FUNDA:d am stat cu o fataaaaa prima data si ea ma iubea, eu o iubeam, dupa ne-am despartit, nu stiu motivul sigur ca a fost acum 1 an poate 2 e in sc cu mine, cu o cls mai mica, si dupa am stat cu alta fata pe care credeam ca o plac, dupa m-am despartit si de ea ca zicea, ca nu suntem potriviti unu pentru altu si dupa 1-2 saptamani dupa ce o inceput anul asta scolar am inceput din nou sa o plac pe "prima fata" dar, ea a spus ca m-a placut pana "martea asta" ca' sta cu un alt baiat din cls cu ea care o tot prindea in brate si ii spunea ca o iubeste si asa cica a inceput sa il placa si pe el mai mult decat pe mine(a zis ca vrea un baiat care chiar sa o iubeasca, sa nu o vb pe la spate). nu prea as vrea sa auda a "2"fata ca inca imi mai place de "prima". Ce credeti? e asa, chiar il place mai mult pe el? sau dc face asta? sau nu stiu ce sa zic)

1 răspuns:
| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna. eu cred ca fata aia te mai place:-d si posibil vrea sa iti faca in ciuda, dar cine s`a desp. tu de ea, sau. ea de tine?thinking daca tu de ea:-d poate a regretat f mult, si acum vrea ca si tu sa regreti cum a regretat ea:-d daca ea
de tine inseamna ca poate chiar nu te mai place, sau i`ai dat motiv[ poate aui gresit cu ceva] sfatul meu; incearca sa te apropii iar de ea:-d funda?