| 1mist3r a întrebat:

Deciiii FUNDA:d am stat cu o fataaaaa prima data si ea ma iubea, eu o iubeam, dupa ne-am despartit, nu stiu motivul sigur ca a fost acum 1 an poate 2 e in sc cu mine, cu o cls mai mica, si dupa am stat cu alta fata pe care credeam ca o plac, dupa m-am despartit si de ea ca zicea, ca nu suntem potriviti unu pentru altu si dupa 1-2 saptamani dupa ce o inceput anul asta scolar am inceput din nou sa o plac pe "prima fata" dar, ea a spus ca m-a placut pana "martea asta" ca' sta cu un alt baiat din cls cu ea care o tot prindea in brate si ii spunea ca o iubeste si asa cica a inceput sa il placa si pe el mai mult decat pe mine(a zis ca vrea un baiat care chiar sa o iubeasca, sa nu o vb pe la spate). nu prea as vrea sa auda a "2"fata ca inca imi mai place de "prima". Ce credeti? e asa, chiar il place mai mult pe el? sau dc face asta? sau nu stiu ce sa zic)

Nu mai stiu dar nu s-a despartit ea de mine, nici eu de ea parca asa am vrut amn2 sau nu mai stiu

2 răspunsuri:
| vampire16 a răspuns:

Poate ca prima fata nu il place pe acel tip, ea vrea ca sa te vaca gelos asa cred.Am 10 ani jumate si sunt fata!

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Povestea ta e cam complicata. Eu nu stiu ce e in inima acestei fete. Poate vrea doar sa te faca gelos ca sa ii arati c-o iubesti. Sfatul meu e sa ii demonstrezi dragostea ta fata de ea. Fii sincer. Spune-i tot ce simti. Nu-i spune doar "Te iubesc". Probabil ea nu are incredere in tine. Deci alegeti cuvintele cu grija si vorbeste-i sincer. Multa bafta!