| BellaRagazza007 a întrebat:

Deeeci, sad am o mare problema cu TPU!
As vrea sa sterg niste intrebari, dar nu prea reusesc. stie cineva cum se face? normal ca dau funda.
p. s as vrea sa sterg si niste raspunsuri, tnx!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Atat pentru intrebari, cat si pentru raspunsuri, ai doua posibilitati: 1. Le raportezi ca obscene/ilegale, irelevante ori neinteligibile/spam. 2.Scrii Ralucai din CONTACT si rogi sa le stearga. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu Raluca, aloco sus la "contacte" ii poti trimite un mesaj.

| elena a răspuns:

In dreapta sus ai CONTACT, intri si scrii ce doresti...

| loove_5215 a răspuns:

Lla intrebare ti-o raportezi singura... iar raspunsurile nu le poti stergesad. funda?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raporteaza-ti postarile cu caracter irelevant si la detalii scrii "drepturi de autor". E mult mai rapid asa decat prin mesaj la contact.