| AntiACTA a întrebat:

Deja am trecut in noul an, repede va trece timpul si va veni vara, asa ca vreau de pe acum sa ma pun pe slabit big grin... Stie careva vreo dieta, ceva? :*

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Da, la mine a mers foarte bine cat m-am tinut de treaba.happy Deci. Dimineata poti manca orice dar sa mananci bine. Avand in vedere ca esti si la scoala, mananci pe la 11 iar dar mai putin, pe la 2 si atunci tot mai putin, la 4 putin si la 6 mananci dar sa nu te saturi complet.Pe la 7-8 fa in fiecare zi abdomene incepand cu 20 pe zi si crescandu numarul cu cate 10 cand te simti in stare.Asta cam o data la 2 zile.Cand ajungi la 100-150, nu mai cresti numarul ca n-o sa mai ai somn noaptea laughingLa mine a functionat sa stii pentru ca se intinde pielea de pe burta si plus de astya te simti si mai bine.

In legatura cu manceare, poti manca orice dar cu limita.De aia am zis de mai multe ori pe zi pentru ca trebuie sa mananci mai putin de fiecare data ca sa nu=ti fie foame seara si sa mananci pana te balonezi pentru ca seara se pune sunculita

| AntiACTA explică:

Multumesc! :*

| niciunnume19 a răspuns:

Pai eu in 3 saptamani am slabit 5 kg alergand (azi 1 tura. maine 2. ) si cu exercitiile astea :http://www.youtube.com/......ttp?/watch de aici vei gasi mai multe. sper sa te ajute. orik ar fi gandeste-te ca poti si ca daca o sa cauti nu exista cv mai usor :)