| OoOKutzaOoO a întrebat:

Deji. ceao. am o problema nu stiu care e faza cu un >tip:". e cu mine in scoala.cand ne vedeam. nici nu ne spumeam ceaostraight face. dar de vreo cateva zile ne tot intalnim. si intr-o seara eram intr-un parca. sh eram eu cu inca o pr sh era el sh inca kativa baietii.sh pe pr mea e mai figuranta. si nu ii tine vrajalashi tipului nu ii plac fetele cu fitzeebig grin sh un baiat a intrebat-o ca pe care il alegelaughing ca toti o placeaulaughing si vine tipul la mine si spune ca el ma alege pe >mine:" si cand am plecat acasa. a strigat dupa mine ceao kata iubiredeji ce sa cred. ma plece sau?

3 răspunsuri:
| crystinica a răspuns:

Hmmm asa deodata nu cred mai asteapta cateva zile sa vezi ce se intampla.

| elypisssy a răspuns:

Daca e tot timpul in preajma ta e clar ca te iubeste totul depinde de tine daca vrei sa fii cu el sau nu

| DeeeaBaaa a răspuns:

Stiu ca n'ai vrea sa crezi chestia asta da' trebuie s'o iei in considerare... E imposibil sa te iubesca si cand va vedeti sa nu spuna nici salut. oricat de timid ar fi. Probabil s-a dat mare de fata cu prietenii lui. Daca nu are curaj sa-ti spuna cand sunteti singuri ca te place...trebuie sa accepti adevarul si sa recunosti ca isi bate joc de tine. Nu as vrea sa fie asa da' asa is baietii. :* Succes.