| HorrorEverywhere a întrebat:

Denunţă

Facebook ar trebui să se închidă în data de 15 martie, deoarece a devenit recent foarte suprapopulat. Sunt mulţi membri plângându-se că Facebook a devenit foarte lent. Înregistrările arată că există mulţi membri activi Facebook şi, pe de altă parte, foarte mulți membri noi Facebook.

Vom trimite acest mesaj pentru a vedea dacă membri sunt activi sau nu.

Dacă ești activ te rugăm să trimiţi la cel puțin 15 utilizatori acest mesaj, folosind alte Copy + Paste.

*Cei care nu trimit acest mesaj în termen de două săptămâni vor fi șterși fără ezitare pentru a crea mai mult spaţiu.*

Trimite acest mesaj la toţi prietenii tăi şi arată-mi că tu ești încă activ și nu vei fi șters.

Fondatorul Facebook,

Mark Zuckerberg.

P.S.eu sincer nu cred in asa ceva

1 răspuns:
| CybeRAthlete a răspuns:

laughing la ce castiguri au de pe urma facebook, slabe sanse sa se inghida vre'o data sau sa fie hackuit.
au milioane de servere... daca pica facebook, pica si bursa happy
mesajul este tot o prostie...
bafta