| ZambescSiGata a întrebat:

Descrie baiatul/fata perfect/a!big grinbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| tim a răspuns:

Baiatu perfect:yooo! Aiurea! alta, fata perfecta:aia care spala, coasa, tese, te gadila, te...mai stiu eu ce! hai no, unde gasesti asa ceva? perfect/perfecta?

15 răspunsuri:
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Baiatul perfect = prietenul meu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ZambescSiGata explică:

Ma refer cum ai vrea sa arate baiatul/fata perfect/a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana pe care o iubesti va fi mereu perfecta!(pentru tine)

| Razvan a răspuns:

Justin Timberlake. Punctday dreaming

| gabryel a răspuns:

Bruneta, cu forme, intelegatoare, vulgara, iubitoare, haioasa, mai zapacita si de inaltimea mea.

| Bogdana a răspuns:

Nu exista baiat/fata perfecta dar sunt de acord cu cryout, persoana iubita va fi mereu perfecta in ochii tai, refuzam sa vedem defectewinking.

| zuzulici a răspuns:

Nu exista baiat/fata perfecta, fiecare vedem in persoana iubita baiatul/fata perfecta dar este o fictiune, nu vrem sa vedem defectele lor, gesturile sau ticurile enervante... dar pentru noi sunt perfecti, iar la urma urmei sunt oameni si cu totii avem defecte:*:*

| adydassler a răspuns:

Pentru mine ar fi sa aiba un suflet mare...winking

| spyceygirl a răspuns:

Inalt, brunet, alb la fata(ma atrag brunetii-la piele, dar ma indragostesc doarde cei cu pigmentu foarte eschis), ochii negri(sa ma pierd in ei), voce splendida, fara muschi-adica s anul fie musculos, desta de merge la sala(poate pare ciudat, dar nu imi plac baietii cu muschi care mai de care mai mari si mai formarti la sala, mi se pare dezgustator), sa nu fumeze, sa ma aprecieze pentru ceea ce sunt...=el:X:X

| Cretzule a răspuns:

Silicoane, operati estetice si un posterior bombat! big grin

| Gospell a răspuns:

Fata perfecta = cu bun simt, inteligenta, frumoasa, cat mai naturala, sa nu fie emo, sa nu fumeze.

| marrr a răspuns:

Perfectiunea nu exista.perfectiune inseamna doar sa vezi perfectul intr-o persoana.

| anca_2642 a răspuns:

Baiatul perfect -pufos rolling on the floor ...brunetlaughing, ochi mari, fara fite, dragastos... as` da si nume dar nu se stie nici o data cine se mai logeaza pe TPU laughing:X