| aaandra_9065 a întrebat:

Descrieri de iubire dragoste si prietenie aveti >>fundaaaaaaaaax"x? >>>>>>x.x >>33

Răspuns Câştigător
| hari8845 a răspuns:

Totul incepe de la prietenie.prietenia este atunci cand intalnesti pe cineva si iti petreci mult timp cu acea persoana. apoi incepi sa te indragostesti daragostea este un lucru foarte complicat crezi ca totul in jurul tau zboara nu ai pofta de mancare.si apoi totul se termina cu iubire. iubirea este cel mai depret lucru deoarece nimeni nu tio pote lua si niti nu tio poate invinge iubire este singurul scop pentru care traiesti pentru-ca din iubire ai fost adus/a pe lume ca si tu la randul tau sa iubesti.asta e descriere mea