| FashionTeacher a întrebat:

Descrieti-va in cateva cuvinte!happy. fundita la cel mai stiu eu cum raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Pai cred ca sunt o tipa simpatica, comunicativa, care stie de vrea

iubesc si imi place sa ajut din toata inima pe toata lumea.

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Suspicioasă, glumeaţă, ironică, cinică, nerăbdătoare, ambiţioasă, leneşă, nefumătoare, nemulţumită, cititoare, mâncătoare de pizza şi băutoare de suc, înaltă (1, 75 wtf), metalistă şi liber cugetătoare happy

| No a răspuns:

Sunt nici inalta nici scunda ( adica intre 1.60-1.70 ), par blond inchis, ochi verzi, imi place mulltttt shoppingu` si ciocolata laughing, inghetata si pizza :X.am o prietena ffft buna & i love it :X
P.S. am 14 ani big grin si hobby-ul meu e desenatul si messenger-itul laughing