| craniul a întrebat:

Descrieti-va prietenul/prietena cea mai buna, va spuneti secretele?hee hee

6 răspunsuri:
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Simplu : cea mai buna prietena love struck chiar daca e la 300 de km distantacryingsi ne vedem foarte rar.crying. e totusi cea mai buna prietenalove struck

| Razvan a răspuns:

Cel mai bun prieten.Stefoh go onAlturist,sufletist,incapatanat,amuzant.Ne cunoastem de mult timp, de o viata ce sa maihee heeSecrete importante nu am, mai mult il las pe el sa imi povesteasca ofurile amoroaselaughing

| Tourniquet a răspuns:

Cea mai buna prietena : Maria.

Trasaturi fizice : ochi albastri, parul blond-saten, slaba, piele alba. love struck

Trasaturi morale : mereu cu zambetul pe buze, zambareata, amuzanta, intelegatoare, desteapta, frumoasa love struck.

Este prietena mea, vecina mea. O ador. Este cea care mereu mi-a fost alaturi happy.

THIS IS IT! This is my bff :].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna prietena e departe de mine, chiar si asa vorbim zilniv, are o fire blanga, intelegatoare si stie sa-ti fie alaturi atunci oricand si la bine si la rau; daca ne impartasim secretele? uneori e bine sa nu stie dreapta ce face stanga, pentru ca asa nu exista riscul unor suferinte, in caz de neintelegeri.

| Didw a răspuns:

Prietena mea cea mai buna [BFF] : Irina
Suntem de aceeasi varsta, ne spunem tot, ne vizitam mereu love struck
Suntem ca doua surori. Nu putem sta departe una de alta love struck
Si, atunci cand nu ne putem vizita vb la telefon o zi intreaga laughing, ne trimitem mesaje, vorbim pe mess!
Noi 2 ne spunem orice secret straight face nu avem nimic de ascunslove struck
Eu cred ca daca ai o prietena adevarata, poti sa ii spui TOTUL!
:X

| Tourniquet a răspuns:

Si sa mentionez ca si ToXic. Drug