| DamianTeodora a întrebat:

Descrieti vara asta..cum a fost pentru voi, ce ati facut?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vara a fost scurta... mult prea scurta

| Vans a răspuns:

Am mers în Austria şi am venit acasă.A fost destul de ok, oricum cui îi pasă?

| Adry05 a răspuns:

Pentru mine a fost scurta deoarece vacanta a inceput oficial dupa 1 iulie. Si in rest, n-am facut cam nimic. A fost cea mai plictistoare vara din ultimii 3 ani. Totusi, m-am si indragostit oleaca puppy dog eyes.

| thegatekeeper a răspuns:

Am avut impresia ca au trecut 2 veri in locul uneia. In iunie m-am pregatit si am recapitulat pentru BAC, in iulie am dat BAC-ul, apoi m-am inscris la facultate si am reusit sa intru unde imi doream. Dupa aceea am calatorit vreo 2 saptamani prin tara, am stat o alta saptamana la tara la bunici si in rest, pe acasa, ocupandu-ma de hobby-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost de ****, nu am facut nimic, am pierdut timpul aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am frecat-o toata vacanta, cu exceptia faptului ca o tipa beata i-a baut urina unui prieten, eu fiind de fata. Tu ce ai facut vara asta?