| Madyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a întrebat:

Descrieyio pe rihannah .

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o cantareata cu o voce superba, este frumoasa, dar de multe ori se lasa dusa de val. Are multi fani care o iubesc si ea isi iubeste fanii; are o inima mare, este o femeie cu capul pe umeri (uneori); si a ajuns sus datorita talentului ei.

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Are o voce superba, este super frumoasa.
Talentata!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ii ador melodiile!

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Are o cariera de invidiat, inainte sa o bata chris nu imi placea de ea, acum ia cam venit mintea la cap

| Lovelyix a răspuns:

E o domnisoara care are talentat, si adora sa cante. E frumoasa, stilata si educata. Stie sa stea pe picioarele ei si nu e superficiala. Se dedica muzicii. E foarte draguta!

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Tarfa.happy

| adelinuta70 a răspuns:

Are o voce frumoasa si este foarte talentata...mie imi place mult cum canta.si are un stil perfect...
funda! happy