| BeYourSelf7 a întrebat:

Desi femeile sunt mult mai multe fata de barbati, barbatii domina la aproape toate domeniile..muzica, IT, munca, afaceri, mecanica, tot tot..cum comendati acest lucru?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Barbatii sunt mai bagaciosi, barbatul a fost creat primul, barbatii au inventat multe lucruri, ei au inceput razboaie, femeile stateau acasa la cratita si la copii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca in muzica domina barbatii. e cam egalitate pe acolo.

ai fost vreodata intr o banca sau la vreo unitate administrativa (gen adminstratia fiscala) ai vazut multi barbati pe acolo?

fiecare cu domeniul lui. si in IT vin tare femeile din spate.