| Alexia_Katy_1999 a întrebat:

Despre ce as mai putea discuta cu un băiat ceva teme frumoase interesante
Dau funda

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Despre fotbal și jocuri.

| neutrino a răspuns:

Povestiti-va reciproc despre vietile voastre si ce planuri aveti de viitor. Ceva mai interesant chiar ca nu se poate.

| RainmakerX a răspuns:

Intreaba-l intai daca are vreun hobby si poate gasesti un subiect pe care il aveti in comun.

De exemplu sa spunem ca va plac serialele. Il poti intreba ce seriale a vazut, despre ce sunt, etc.

Dupa ce ii cunosti preferintele il poti intreba lucruri mai personale precum relatia lui cu parintii /fratii daca are.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Despre hobby-urile pe care le aveti impreuna,ce va place sa faceti intr-o vacanta, ce nu suportati in general la oameni, care esti viziunea voastra asupra lumii, ce meserie o sa aveti cand o sa fiti maturi, intamplari amuzante din copilarie dar si despre vreme, muzica, filme. Sunt foarte multe subiecte ce va pot lega.Trebuie sa ai si putina inspiratie de moment. Spre ca te-am ajutat.

| GoldandSilver a răspuns:

Vorbiti despre scoala, educatie, parcursul vietii, iubire (pune intrebari de genul ce ti-ai dori de la o fata, ce-ti place la o fata etc.), viata sociala, hobby-uri, muzica. Funda?

| defineGirlygirl a răspuns:

Poate te ajuta videoclipul asta :) are niste intrebari dragute :https://www.youtube.com/watch?v=Tvne48F0Eqw