| Noname4love a întrebat:

Despre ce este vorba cu fundele astea aici? SI cum le poti da sau primi?

Răspuns Câştigător
| Mauve a răspuns:

Atunci cand pui o intrebare si primesti mai multe raspunsuri tu trebuie sa alegi un raspuns castigator.In dreptul tuturor raspunsurilor iti apare o funda si apesi pe ea.Raspunsul castigator adica cel pe care il consideri tu cel mai util, mai complet. Funditele le poti primi daca dai raspunsuri bune, si care le sunt de folos celor care au pus intrebarea.

1 răspuns:
| Mihaella_7315 a răspuns:

Buna! Pai trebuie sa dai un raspuns corect, care sa il ajute pe cel care a pus intrebareahappy, si el iti va da fundita daca raspunusul tau il ajutahappy. Cam, cum a facut eu cu tine, deci in dai fundita?