| anonim_4396 a întrebat:

Despre ce v-ar placea sa cititi? Situatii, intamplari, personaje, etc.

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Orice poate fi bun de citit. Dar fiecare va inclina spre ce il atrage cel mai mult. Unii pentru actiune, altii pentru comedie, altii pentru mister, in general situatiile inedite starnesc curiozitatea si fac omul sa vrea sa continue cititul. Eventual daca situatiile inedite sunt combinate cu un personaj interesant/carismatic, ar putea iesii o reteta de succes.
Bafta happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| msKat a răspuns:

Mister. in general mie imi plac artile despre vampiri