| Ionuț346546 a întrebat:

Dimineață am folosit niște pudră de păr pentru că m-am dus la aniversarea cuiva și voiam să-mi stea părul bine toată ziua.Acum când am ajuns acasă m-am spălat pe cap cu șampon dar am văzut că mi-au căzut vreo 10-15 fire de păr. Pudra asta o folosesc de obicei în zilele de școală și la ocazii speciale apoi mă spăl pe cap seara.S-ar putea să chelesc dacă mai continui să o folosesc?(și ca idee folosesc pudră de la Bandido, cea albă)

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pudra de par este cancerigena, de aceea este recomandata sa nu fie folosita deloc.