eluveitie
| eluveitie a întrebat:

Din ce cauză se poate bloca un ID de yahoo? Îmi zice ceva de genu "Sorry, this account is temporarily locked".

Răspuns Câştigător
| SufletDeCopil a răspuns:

Da ti s-a blocat id-ulwinking
Ai bagat de prea multe ori parola gresitawinking
Dar nu-ti face grijihappy Pana maine se va debloca 100%winking Tot ce trebuie sa faci e sa-ti amintesti parola cea corectawinking Baftahappy

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil a incercat cineva sa il acceseze si a tastat parola gresita succesiv. Mai incearca in zilele ce urmeaza. Ulterior se va rezolva problema cred.

| User a răspuns:

Pai se poate bloca foarte usor. bagi parole in prostie pana se blocheaza.
Sign in problems, scrii parola si poti intra pe mess.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Scrie ca este blocat temporar. Poate ai tastat gresit parola sau ID-ul tau. Nu- poate bloca definitiv.Incearca maine si fii atenta la tastare, s-ar putea sa reusesti.
Sper ca nu a fost suspendat pentru violarea "terms of service". In conditiile acestea l-a inchis definitiv.

| Яùxsi a răspuns:

Cineva a incercat sa intre pe id`ul tau si a bagat parola gresita. thinking de mai multe ori.
Incearca maine happy

| Pinkyx a răspuns:

Tzia blokat cineva Id`ul.
A bagat de mai multe ori parola gresita.
si dupa accea un cod care apare.

| Sebby_6032 a răspuns:

Ai introdus parola gresita de mai multe ori. Asteapta 1, 2 min si incearca din nou. Si mie mi s-a intamplat

| Loloz a răspuns:

Pai a incercat sa intre candva pe id'u tau si a bagat parla gresita. Da stai linistita ca dupa 24 de ore ti se deblocheazahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal dupa 24 de ore ar trebui ca totul sa revina la normal, insa o prietena de-a mea a avut aceeasi problema si dupa 24 de ore tot asa ii aparea.Incearca si maine si daca vezi ca nu merge imi poti lasa id-ul tau si o sa incerc sa iti recuperez parola daca vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare la fel dar doar cand nu am internetul la deschis