| AidaAmaranta a întrebat:

Din ce film e mel asta? http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&ob=av2e

Mersi!

Răspuns Câştigător
| Sorinella20 a răspuns:

Nu e din niciun film melodia. Doar ca protagonistii videoclipului sunt actori renumiti, Megan Fox si Dominic Monaghan. Poate scenele foarte reusite te-au facut sa te gandesti ca sunt "rupte" din vreun film, dar nu... pur si simplu asta e videoclipul oficial al melodiei!winking

3 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Aceasta melodie nu este din nicun film imi pare rau dar imi place melodia tie?

| Ana_6509 a răspuns:

Nu e vorba de niciun film.Actorii respectivi au jucat acele scene doar pentru videoclip.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nici unul