| anonim_4396 a întrebat:

Din ce film este imaginea?

http://i44.tinypic.com/mlikk6.png

Dau fundita :D

5 răspunsuri:
| DexTer a răspuns:

@alexalex07 la aia 14 ani mai si vorbesti ...invata sa citesti la un film si dupa aia mai vb cu mine
@AiDa vad ca esti noua pe site si habar nu ai de ce te-ai inscris
ANONIMIi sa isi vada de treaba lor

nu mai postati degeaba daca habar nu aveti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din filmul Olivia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa fac cu fundita sa ma spanzzzz? unde s-o pun in juru gatului?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@just'me mai sa fim seriosi : de ce postezi intrebari din astea?
Pai eu cred ca ai facut un fel de concurs
Uite nu-mi da stupizi etc! Si nu te mai lua de lume! Vad ca tu esti nou pentru ca pui intrebari din astea si te iei de toata lumea! Hai sunt curios ce-mi mai zici si mie sau ce injuratura imi tragi
Da stiu ca o sa am o colectie de stupizi
App nu stiu din ce film e

| AiDa_5611 a răspuns:

Ce conteaza ma rog?