Din ce motive Claire Holt numai e in h2o(...cauze reale va rog...)
si de ce a aparut indiana evans(bella). emma unde s-a dus?
cauze fictive si reale va rog.

5 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

A plecat din serial pentru a film "The messengers 2". Si in serial parca se spunea ca a plecat cu familia in excursie in jurul pamantului.

| xAvrilx a răspuns:

Exista h2o the movie, in care Claire reapare si cred ca se razbuna pe Bella.Cred pentru ca i-a luat locul in "Grupul sirenelor". Ea a plecat pentru ca a jucat in filmul "The messengers 2".

| icegirl96 a răspuns:

Cauze reale:Claire Hold a gasit un al proiect unde era mai bine platita si a plecat acolo
cauze fictive:A plecat impreuna cu parinti, sa calatoreasca prin lume
A aparut bella deoarece a fost aleasa la casting, pentru ai lua locul emei in h2owinking
Sper ca te-am ajutat!:*

| Iuly006 a răspuns:

Claire Holt a parasit productia H2O Just Add Water pentru a filma in "The Messengers 2". In serial se spune ca a plecat cu familia intr-o excursie de lunga durata calatorind pe tot globul.
Indiana Evans [Bella sau Isabella] a aparut in film pentru a lua locul celei de-a treia sirena. Ea vine din Islanda, impreuna cu familia, unde adevenit sirena.

| alice.twilight a răspuns:

Primul episod a fost difuzat pe 26 octombrie 2009 în UK. În România premierea a avut loc pe 6 martie 2010 pe Dinsey Channel.Seria se centrează pe Rikki și Cleo care trebuie să se descurce singure cu puterile lor datorită faptului că Emma a plecat cu familia în Europa. Apar două noi personaje: Bella Hartley (Indiana Evans), care este o sirenă de la nouă ani și o bună cântăreață, și Will(Luke Mitchell) un scufundător profesionist care încearcă să deslușească secretele Insulei Mako, și din greșeală dezlănțuie o putere de necontrolat care transformă apa împotriva sirenelor. Fetele trebuie să aibă grijă și cu Zane, care vrea să divulge secretele Insulei Mako după ce Rikki se desparte de el.