Din ce motive Claire Holt numai e in h2o(...cauze reale va rog...)
si de ce a aparut indiana evans(bella). emma unde s-a dus?
cauze fictive si reale va rog.

5 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

A plecat din serial pentru a film "The messengers 2". Si in serial parca se spunea ca a plecat cu familia in excursie in jurul pamantului.

| xAvrilx a răspuns:

Exista h2o the movie, in care Claire reapare si cred ca se razbuna pe Bella.Cred pentru ca i-a luat locul in "Grupul sirenelor". Ea a plecat pentru ca a jucat in filmul "The messengers 2".

| icegirl96 a răspuns:

Cauze reale:Claire Hold a gasit un al proiect unde era mai bine platita si a plecat acolo
cauze fictive:A plecat impreuna cu parinti, sa calatoreasca prin lume
A aparut bella deoarece a fost aleasa la casting, pentru ai lua locul emei in h2owinking
Sper ca te-am ajutat!:*

| Iuly006 a răspuns:

Claire Holt a parasit productia H2O Just Add Water pentru a filma in "The Messengers 2". In serial se spune ca a plecat cu familia intr-o excursie de lunga durata calatorind pe tot globul.
Indiana Evans [Bella sau Isabella] a aparut in film pentru a lua locul celei de-a treia sirena. Ea vine din Islanda, impreuna cu familia, unde adevenit sirena.

| alice.twilight a răspuns:

Primul episod a fost difuzat pe 26 octombrie 2009 în UK. În România premierea a avut loc pe 6 martie 2010 pe Dinsey Channel.Seria se centrează pe Rikki și Cleo care trebuie să se descurce singure cu puterile lor datorită faptului că Emma a plecat cu familia în Europa. Apar două noi personaje: Bella Hartley (Indiana Evans), care este o sirenă de la nouă ani și o bună cântăreață, și Will(Luke Mitchell) un scufundător profesionist care încearcă să deslușească secretele Insulei Mako, și din greșeală dezlănțuie o putere de necontrolat care transformă apa împotriva sirenelor. Fetele trebuie să aibă grijă și cu Zane, care vrea să divulge secretele Insulei Mako după ce Rikki se desparte de el.

Întrebări similare