| cathy01 a întrebat:

Din ce sunt facute drogurile? intreb pentru ca un baiat din scoala mea consuma droguri si vreau sa stiu din ce sunt facute... funda :X

Răspuns Câştigător
| rrarres a răspuns:

Depinde unule sunt facute din canepa(plante). Fundita?big grin

2 răspunsuri:
| Arctic a răspuns:

Putem avea de la plante (marijuana este o combinatie verde sau gri de flori uscate si de frunza ale canepii) cele de la spice shop sunt chimice...

Efecte: Bla bla bla plamani, bla bla bla creier -> iti face creieru stafida (tin sa precizez ca ai 90% sanse sa nu te mai poti lasa)

SPUNE NU DROGURILOR!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce foloseste