| ЯάdµСЦ a întrebat:

Din filmul ``High School Musical 1, 2, 3 `` cine canta mai bine? Gabriella Montez sau Troy Bolton?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Parerea mea, nu ar trebui sa faci o comparatie intr-o voce de barbat, si una de femeie. Ei au voci complet diferite. Barbatii avand voci groase si puternice,[marog, cu mici exceptii Narcis de pilda de la romanii au talent] iar femeiile mai firave si mai joase. Eu zic ca amandoi fac un duet minunat.
O zi buna!

4 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Am2big grin

| Andreea114820 a răspuns:

Eu cred ca impreuna canta amandoi foarte bine, dar separati eu cred ca Troy Bolton big grin

| MadRaven a răspuns:

Gabriella Montez (parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aman2,doar ca][ caracterele lor sunt diferite:Gaby este serioasa, cuminte, iar Troy este fitos ca ''sora'' lui.
:-) Dar nu intotdeauna.