| MusicMakesMeFreeDilii a întrebat:

Din greseala am dat sa imi ramana parola salvata si sa trebuiasca sa dau doar "conecteaza-te" fara sa introduc parola la facebook. cum pot sa dezactivez? am incercat deja sa schimb parola, dar din pacate o salveaza si pe cea noua. Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Sterge'ti tot istoricul si o sa mearga. Daca ai Google Chrome o sa te intrebe acolo daca vrei sa stergi cooke'uri si parolele. happy

| Bucur_Ioana_1989 a răspuns (pentru Ađııa):

Nu vreau sa imi mai fie salvata parola la facebook.

| Rosen_Moses_1988 a răspuns (pentru Bucur_Ioana_1989):

Vreau sa imi fie dezactivat acest serviciu prin care parola si adresa mi sunt salvate pe facebook cum sa fac. Va rog ajutati-ma.

7 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Nu ai pentru ce, si au am patit la fel si mi-a luat ceva timp pana am descoperit. big grin

| MusicMakesMeFreeDilii explică:

Iti multumesc :*

| Rosen_Moses_1988 a răspuns:

Buna ziua vreau sa imi fie dezactivat serviciul prin care parola si adresa de email mi sunt salvate, cum pot face acest lucru?

| Bucur_Ioana_1989 a răspuns:

Vreau sa nu imi mai fie salvata parola la facebook.

| Jivoin_Dorela_1995 a răspuns:

Vreau sa sterg tot