| CandyTetris a întrebat:

Din moment ce tot imi plang lipsa de viata sociala din ultimele cateva zile, poate ma inveselesc povestile voastrehappy. Primul flirt? Ultimul? Prima dragoste? Ultima noapte alba? Any other happy stories?tongue

1 răspuns:
| gabby269 a răspuns:

Noi nu suntem aici sa te distram,ar trebui sa iti revizuiesti viata sociala sau sa meditezi la ce ar trebui schimbat la tine, tot ce tine legat de viata ta, profita ca nu mai iesi din casa zilele astea si fa niste schimbari in bine, asta ti-ar ajuta si viata sociala happy