| LemonCandy a întrebat:

Din nou aceeasi intrebare pe care o pun. de fapt nu e intrebare. cine da click :X are funda :X mersii de vot. :X

http://fripta.com/u.php?user=deea33

FUNDA SI VOTURI! :X [in fiecare zi ai sansa la o funda daca dai clik;) ]doar spune`mi ca ai dat cliku`! :*

Răspuns Câştigător
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Am dat.winking. Dar sa stii ca nu e real, e decat o facatura. Ai castigat tu la asa ceva?

3 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Gata...funda?

| LemonCandy explică:

Pai nu am castigat si nici nu o sa castig laughing) da imi place sa strang puncte rolling on the floor

| Rebe97 a răspuns:

Am dat