| Macsiim a întrebat:

Dintre Jennifer Lopez si Lady GaGa pe cine alegeti /?

F u n d o i i. i!

20 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pe mine big grin.

Iar nu ma lasa sa public raspunsul.

| FoarteLetargic a răspuns:

Jennifer Lopez

| saku970 a răspuns:

Jennifer Lopez.

| CristinaCristi a răspuns:

Lady Gaga mi se pare prea Sofisticata sa zic asa... de Jeniifer Lopezlove struck

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Jennifer lopez

| xcandyoyo a răspuns:

L.lo...funda?

| Moonster a răspuns:

Amandoua au voce,
amandoua sunt frumoase
amandoua au milioane de fani
amandoua canta
amandoua...

| Me_2404 a răspuns:

J.lowinking

| LostInMyDreams a răspuns:

Buna! La fizic mie imi place cum arata Jennifer Lopez dar cum canta imi place mai mult Lady Gaga. fundita?

| AnnyMaryLupy a răspuns:

Bunahappyhappy! Mie mi place de amandoua! Nu pot sa aleg, amandoua canta fain sunt cu stil si sunt dragute(insa in cazul dragute Jeniffer e mai frumoasa ca Lady Gaga; doar Jeniffer Lopez e cea mai frumoasa femeie es i actrita si cantareata...) Totusi nu pot sa aleg totii cantaretii sunt frumoasii in felul lor toti vor noua sa ne daruiasca armonie prin meloddile lor de succes! Sper ca ti-am fost de folos! Numai Bine!wavekiss

| b3Rb3cU a răspuns:

Jennifer Lopez
funda

| Bia01 a răspuns:

Jennifer lopez >big grin

| PriliBlueBlood a răspuns:

Gaga

| StylinsonGirl a răspuns:

Jennifer Lopez love struck

| Blackformyblacksoul a răspuns:

Lady gaga...pentru felul ei excentric de a trai:X

| chrome_9921 a răspuns:

Lady GaGa

| chrome_9921 a răspuns:

Lady gaga

| TalyWell a răspuns:

Jenifer lopez

| elly_8688 a răspuns:

Lopez

| niko32 a răspuns:

Jennifer Lopez imi place dar nu potsa zic ca nu imi place si Lady GaGa as alege mai mult pe Jennifer Lopez