| Clopotzica a întrebat:

Diseara ies in oras cu prietenul meu.Suntem impreuna de 2 saptamani si ne intelegem foarte bine.As vrea ca diseara sa-l uimesc(placut) dar nu stiu cum. Vreau sa-l atrag cat mai mult.Imi puteti spune si mie in ce as putea sa ma imbrac, cum sa ma machiez si nu in ultimul rand ce atutudine ar trebui sa am.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca te straduiesti prea mult, nu vei mai fi tu insati, naturala, nici in comportament, nici ca si aspect. Risti sa obtii efectul invers.

| tremurici a răspuns:

Nu prea mult machiaj.doar asa de conturthinking no lipstickhee hee sunt baiat si stiu ce vorbesklaughingimbracata sexy in genu blugi mulati o bluza subtire sa zic asa si decoltata da nu prea multthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa fii cat mai naturala si sa fii tu insati love struck
sa fii glumeata si sa aiba ce vorbi cu tine
cam asta le plac baietilor
bafta big grin