| friday a întrebat:

Dispozitivul pentru intoarcerea genelor e bun la ceva?

5 răspunsuri:
| friday explică:

Ala de la AVON e din plastic, de aia nu e bun.Ma refeream la cel de la Oriflame. Am gasit si pe net pareri bune despre el.

| Sapphire a răspuns:

Da, e foarte bun. Eu am unul de la oriflame.

| LLLLLLLL a răspuns:

Am avut eu un astfel de dispozitiv. dar pentru ca am genele lungi, mi le facea aiurea tare...

| PriiNcess a răspuns:

Eu am unul de la avon si nu e bun de nimic straight face si iti mai strici si genele... dupa ce ca le umpli de rimel zi de zi. daca ai mai folosi si intorcatorul de gene at ti-ar "cheli" de tot genelelove struckhee hee

| Mya_9774 a răspuns:

Da este bun.chiar le intoarce dar depinde de care e.sa nu fie din plastic.:*