| LargeKidda a întrebat:

Dmne deci spuneti-mi si mie ce sa fac cu un baiat k ma enerveza.adica il plac, el ma suna, vorbim stiu ca si el ma place, dar nu`mi cere sa-i fiu iubita si de la un timp nu`i mai raspund si s`a sup pe mine ...are numai status de fel si fel, adica vb cu el dar nu-l mai iau cine stie ce in seama. Imi spune orice secret al lui, e baiat de gasca laughing Imi pare ciudat, pentru ca il cunosc destul de bine si nu timid absolut deloc, dar ma enerveza pur si simplu si vr sa-l scot din starea asta. plz va rog impresiii... E atat de ciudat thinking thinking big grin. Fundaaaa happytongue:X

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca iti voi raspunde foarte dur dar probabil acesta i adevarul! eu cred ca tu te inseli cind spui ca el te place! S au poate te place acel baiat dar poate doar ca o amica si atita tot! Te considera doar o buna amica si atita tot! Tu de ce te gandesti ca el te ar placea mult mai mult? Si de ce nu ii ceri tu sa ti fie iubtul tau daca el nu ti cere asta?>Eu cred ca doar incearca sa te amageasca si cred ca a reusit destul de mult! Te a adus intr o stare extrem de penibila si cred ca ar fi cazul sa te trezesti la realitate pina nu i prea tarziu! Cred ca doar isi bate joc de tine! Vrea doar sa se joace cu tine si atita tot! Te momit cum a vrut el am impresia Pacat ca ai cazut in plasa! Eu iti spun ca baiatProbabil o fata iti va raspunde altfelAsa ca ai ggrija de tine si de inimioara ta si nu mai pune Cum se spune Bo.L la toate vorbele lui ok? sper sa primesc funda ok? Crede ma acesta i adevarul adevarat chiar daca i cam dur!

| LargeKidda explică (pentru VadTot):

Nu`i nimic!tongue...si el ma cunoaste destul de bine si stie ca att cand e vb de mine nu e de jucat. Dar eu iti zic sigur k ma place. Si stai linistyt k nu stau cu naivitatea.chiar e enervant de dulce. daca i se intampla ceva trebuie sa ma sune, sa-mi zica, mi-a zis chiar k nu stie ce se intampla cu el...k att cand vb cu mine ii trece tot.da proasta am fost ca am trecut peste discutia asta laughing in fine mersi big hug laughing)

| LargeKidda explică (pentru VadTot):

Iti dadui fundita pentru ca scrisesi ataaaat tongue laughing si ink ceva.Nu avea nici un interes sa faca ce zici tu big grin.In primul rand tu nu ai face asta cu o fata cu ` care nu ai nimic. De asta st sigura big grin:

7 răspunsuri:
| giovannutzu a răspuns:

Poate ca te place prea mult si in fata ta devine timid.
de ce nu vb tu cu el si al intrebi daca te place sau nu? asa o sa rezolvi toate chestile. odata ce va placeti ar trebui sa va combinati, si asa se termina cu tot stresu asta.
fa tu primul pas daca el nu e in stare.
ast funda tongue

| agoodvampire a răspuns:

Pai ar trebui sa il intrebi daca cu adevarat simte acelasi sentiment pentru tine pe care il simti si tu pentru el. Scoate-l la un suc ceva tongue, invita-l in oras si poate puteti discuta mult mai corect fata in fata decat pe mess, prin telefon, prin mesaje...
Poate ai vazut tu ca nu e timid cu fetele pe care nu le place...Adica se mai intampla sa fi tupeist, curajos...dar cand vine vorba de dragoste el ar putea fi timid. Asa ca daca tu esti mai curajoasa ia-l la o discutie de oameni mari si poate ajungeti la o concluzie. Mie mi se pare ca fara sa discuti si sa i spui ce vrei de fapt, nu se ajunge la nimic. El poate isi pune aceeasi intrebare : oare ma place?, oare de ce nu face ea primul pas? si chestii de genul acesta. Urmeaza-mi sfaturile daca doresti si sper ca te ajut cu ceva. Bafta si grija mare cu baietii! :*

| LargeKidda explică (pentru agoodvampire):

Ooooooooof Dmne cum nu vz msj de la tine prima data.k iti dadeam Funda sigh poate e si ce zici tu.adica pana la urma devine suuuper enervant, noi fetele cunoastem cand un baiat ne place.La baieti e cu totul altceva. majoritatea cred ca toate fetele ii plac eeeh sa stii ca ai dreptate sigh laughing) mersi mult >big grin

| agoodvampire a răspuns (pentru LargeKidda):

Hey draguta, nu-i nimic. Imi place sa va ajut, sa va dau sfaturi pe care le cred necesare si corecte.Nu sunt aici doar pentru funde :*! Inca odata pentru toti baietii si fetele (in special) mare grija cu fetele/baietii. Baietii in general sunt mai ticalosi dar nu intotdeauna.

| lollyy a răspuns:

Daca il placi dc nu-i spui? poate as o sa te intrebe el daca vrei sa fiti impreuna.