| Newhere a întrebat:

Doamne, am avut un BF si, ma intelegeam tot timpul bine cu el, si, intr-o zi, el s-o cuplat cu una mai mare ca el cu doi ani, si, nu stiu atunci cum da' m-am certat cu el saddintr-o prostie, iar, cu aia cu care s-o cuplat vb intr-o zi pe mess(ea nu stia cine's eulaughing eu la scoala eram A. iar pe mess Loove M, laughing) oricum, iar, dintr-una in alta, mi o sps ca el o spus despre A.(BF) ca-i disperata dupa el. el in fata nu o vrut sa recunoasca dar, tot vorbeam si mi-a sps ca el ma barfeste...si-l credeam cel mai bun prieten... a fost un mincinos in tot timpul astasad?

2 răspunsuri:
| CrysyGirl a răspuns:

Asta e...bf nu sunt chiar bfwinking

| SmileBăi a răspuns:

oh go on nu-ti fa griji, poate fata aia te cunoaste, poate nu-i place de tine ca stai prea mult cu el si atunic vrea sa va indeparteze...am avut si eu o problema asemanatoare...dar s-a rezolvat acum suntem mai apropiat ca niciodatalove struck E si colegul meu de banca asa ca no streshappy va veti rezolva si voi problemele

Sper sa-ti fi fost de ajutor:*