| Fifylici a întrebat:

Doamne ce grozavie ma butut sa vad si saa aud 2 tampiti care imi sunt colegi de scoala s cu inca un tampit care valoreaza dublu au facut cea mai isteata fapta
idiotii lumii
http://stirileprotv.ro/exclusiv/stirile-tale/cruzime-inc redibila-au crucificat-o-pisica.html
cititi si voi si ingrozitiva

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

Astia au probleme cu capul... un comportament ca acesta(sa omori de placere, de amuzament) poate fi practicat nu numai pe animale...ar fi bine sa ii interneze cineva la spitalu' 9 pe viata! In SUA se face inchisoare pentru asa ceva...straight face

5 răspunsuri:
| Fifylici explică:

Pardon linkul corect etste
http://stirileprotv.ro/......isica.html

| anna_7069 a răspuns:

Astfel de persoane cu siguranta nu sunt normale... au probleme serioase la cap`. oh go on ar trebui sa se duca de urgenta la spitalul 9. si nu spun asta din rautate, ci o spun ca sunt satula sa vad atata prostie pe aceasta planeta. din asta se face romania de ras. putem merge undeva sa ne laudam cu astfel de romani? nu. mi`e rusine ca sunt romanca... nu credeam ca o sa ajung vreodata sa spun asta dar... asa e. unde mai e ca la noi? in alte tari, daca omori un animal, se pedepseste foarte foarte grav. de la amenzi foarte mari, pana la puscarie, eventual scaoala de corectie.straight face Nu mi se pare normal, ca o biata pisica, fara nicio vina, sa fie omorata un debil mintal`. Mi se pare ilogic. oh go on Dar cum am zis. Cea mai mare prostie, este existenta in ROMANIA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce o să-i bântuie mâța pe ăia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu faci scoala?
Nu se cunoaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa stii ca ne-am ingrozit cand ti-am citit intrebarea...hai ca aia au atarnat mata pe perete sau ce dracu' i-au facut, da' tu... tu ai bagat in coma limba romana...