| Alex332q a întrebat:

Doar ce am avut recent un contact sexual cu prietena mea iar aceasta dupa cateva zile se tot uda in continuu fara sa se intample nimic, ea fiind virgina inainte, sta la ea acasa si sa uda random, ce inseamna?

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ca se gandeste la tine happy

Sper ca ati folosit prezervativ.
Protejeaza-ti partenera folosind prezervativ. O protejezi de sarcini nedorite si va protejati amandoi de BTS (Boli cu Transmitere Sexuala).
Fa-ti vaccinul HPV, este gratuit pentru fete şi băieţi (11-19 ani neîmpliniți). La medicul de familie.
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-la-baieti