| Gssdsdhn a întrebat:

Doare cand te dizvirginezi? am auzit ca daca esti destul de excitata nu simti nimic e adevarat?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Draga mea,asta sa fie ultima ta grija!
Si cand mergi la dentist,te doare,dar iti trece si te faci bine.
Si cand nasti te doare,dar uiti de durere,cand stii ca-ti vine pe lume pruncul mult dorit.
Grija ta,ar trebui canalizata spre cunoasterea corpului feminin si masculin,despre ce se intampla din punct de vedere anatomic,sexual,psihic,modul de preventie a sarcinilor nedorite si a bolilor venerice,despre ovulatie, ovule, perioada de eliberare a ovulului si cat traieste, despre spermatozoizi si cat traiesc acestia, cand este perioada cea mai fertila, etc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Melcul a răspuns:

Depinde de persoana.Depinde cat de excitata esti. Daca esti foarte excitata poti sa nu simti. Durerea este suportabila daca baiatul stie ce sa faca.