| anonim_4396 a întrebat:

Doare TAREE cand iti bagi pierce in limba? puppy dog eyes33

Răspuns Câştigător
| andreeaaa0123 a răspuns:

Hmm. te-as minti daca ti-as spune ca nu doare. Insa este o durere destul de suportabila. Toata chestia e ca nu doare absolut deloc atunci pe moment. Cele mai mari probleme o sa le ai dimineata cand te trezesti pentru ca o sa ai limba umflata. Oricum intr-o saptamana trece.

1 răspuns:
| roxanamariaa a răspuns:

Doare pe moment... Apoi o sa-ti treaca si dupa 2-3 ore o sa ti se umfle limba, o sa poti bea doar cu paiul si nu o sa fie prea frumos.
Dar dupa 5-6 iti trece happy