| luce20022 a întrebat:

Doi baieti care sint cei mai buni prieteni ma plac pe mine. eu sint impreuna cu unul din ei insa de cind am inceput sa ies cu ei ei s-au certat si prietenul meu nici nu mai vrea sa auda de prietenul sau... s-au certat din cauza mea mai pe scurt. credeti ca ar trebui sa ma despart de prietenul meu? dau funda... va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te desparti de el, cred ca ar trebui sa incerci sa ii impaci.
Incearca sa vorbesti cu amandoi si sa afli care a fost subiectul, de ce s-au certat, desi stii ca e din cauza relatiei. Incearca sa vezi a cui e vina si de unde a pornit totul. Lasa-i putina libertate prietenului tau. De obicei, baietii se cearta din cauza relatiei prietenului sau, care, din cauza fetei, nu ii mai da atentie.
Fa ce simti ca trebuie sa faci!
Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu e cazul să te desparți de el. dacă chiar sunt cu adevărat prieteni o se se împace ei în timp.

| Cσcσ a răspuns:

"MidnightR" a spus tot!

| MidnightR a răspuns:

Prietenul tau a incalcat regula de aur:Bros before Hoes.