| soniaciupercuta22 a întrebat:

Doresc sa intreb, cine crede ca Adrian Tutu de la romanii au talent are talent? mie mi se pare mai spectalos Narcis Iustin Ianau!

Răspuns Câştigător
| XByancaElenaX a răspuns:

Buna,Sonia si eu cred acelasi lucru ca Narcis Iustin Ianau are mai mult talent talentul asta nu se gaseste la colt de strada pe cat Adrian TuTu are o voce...mda cam nu. prea frumoasa ca face si el,, Suntem romani bla bla'' asa pot sa fac si eu ...sau ca mi-au murit bunicii.Pacat ca UNI nu apreceaza un talent adevarat cum ar fi:Cosmin Agaghe, Narcis Iustin Ianau, Dinu Valentin.Pacatsad din partea mea BAFTA CELOR CARE NU ATI CASTIGAT CA DACA ATI AJUNS PANA AICI SUNTETI BUNII.

15 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Are talent, dar cele mai impresionate mi s-au parut mesajele pe care le transmite el prin melodii, cat despre narcis iustin ianau chiar nu-mi place. nu canta ca un tenor.are vocea mult prea subtire.fiecare cu pararea lui

| deea89 a răspuns:

Eu cred ca toti finalistii au avut talent.Nu se compara.Dar a fost alegerea publicului si asta este.Si Adrian, ca ceilalti are talent.acuma na...asta este parerea mea, iar fiecare are parerea lui proprie si personala big grin

| DoOdO a răspuns:

Eu cred ca Adrian are talent...a trecut prin multe incepand cu moartea parintilor lui si a luptat pentru a ajunge sa cante "alaturi" de ei.toate melodiile lui au un sentiment profund...si stai linistita, o sa-l ia cineva si pe Narcisu` tauwinking

| DoOdO a răspuns:

XByancaElenaX daca nu`ti place cum canta Tutu nu trebuie sa te iei de cazul lui care este unul foarte special... poate oricine poate recita niste versuri da nu chiar oricine poate transmite ceva prin ele.parintii lui au murit si nu`i vine usor...asa ca taci ca lui nu e asa de usor in viata

| Alissonn14 a răspuns:

Eu cred ca are talent. Are talent pentru ca el a scris versurile alea singur... nu toata lumea poate sa le scrie, si sunt profunde :X si Narcist Iustin este talentat dar melodia care a aleso la finala nu cred ca la pus in valuare... tu?:*

| callmebeautiful a răspuns:

Au talent amandoi dar imi place de Tutu

| Nesquik_8060 a răspuns:

Buna!
Intradevar Narcis are un talent foarte rar intalnit... mai rar voce ca a lui dar Tutu Adrian a avut acel ceva care a facut lumea sa il voteze. pur si simpluhappy Nu inteleg de ce toata lumea dezbate acest subiect. Sa ales deja un castigator. Asta e big grin

| Anxx a răspuns:

De acord cu tine! Asa si Nane putea sa se duca la emisiune si sa castige pentru ca face acelasi lucru. Vocea lui Narcis este mult mai speciala.
Singurul lucru care nu mi-a placut a fost ultima melodie a lui Narcis, mi s-a parut ca nu i s-a potrivit.

| mistikk a răspuns:

Eu nu cred ca are talent. pentru ca eu sunt convinsa ca are talent, degeaba va tot legati de el, versurile lui ajung.la suflet:X se vede cata pasiune pune in ceea ce face.pentru mine este un exemplu. Daca ati fi fost in situatia lui credeti-ma acele versuri nu erau doar cuvinte pe care le rostesti le memorezi si le transmiti fara niciun fel de sentiment mai departe, el traieste prin versuri doar asa mai poate comunica cu cei pe care nu`i mai are. pentru voi sunt simple cuvinte pentru el sunt sentimentewinking

| caty870 a răspuns:

Buna Sonia! Stiu ca Narcis are talent canta frumos dar mai mult imi place de Adrian pentru ca si genul de muzica imi place fff mult, oricum, fiecare cu parerea noastra.Pa!

| violeta_3078 a răspuns:

Scuza-ma dar voturile conteaza
si adrian meritasadel nu avea parinti si a lucrat de mic si si-a abandonat scoala)

| addapaupsiktau a răspuns:

Mi-e imi place de el nu dor pentru ca e frumos dar... spune-mi si mie daca ai mai vazut uh vreun rapper care sa aiba asemenea versuri daca ai asculta Nane sau anonim, bullet ai vedea ca tutu este mult mai bun decat Bullet Anonim si Nane.Dar Nane este pe masura lui ...pe mine ma atins la suflet si poovestea pentru ca si eu am trecut prin asta dar doar cu mama si stiu prin ce a trecut. Da narcis este bun :X mi-a plc si mie de el dar cu toate astea eu ma bucur ca a Castigat Adrian Tutu :X Te pup Dulce :*

| pisicacool a răspuns:

Bai fratilor, Romania o sa ajunga o tara de **** ( scuze expresia) daca noi nu mai stim sa distingem talentul de vorbit tutu doar a vorbit si 99% din premiu l-a luat pentru ca e orfan

| Bianca_4632 a răspuns:

@XByancaElenaX : Da, Narcis are o voce frumoasa. Dar nu dovedeste ca este un roman adevarat, ca Adrian. Asta e scopul concursului. Versurile lui Adrian nu sunt numai " Suntem romani bla bla ". Versurile alea, pe are le crezi tu patetice, dovedesc ceva. Da, si tu poti face asta, dar sa vad daca ai curaj sa te inscrii in concurs. Tie ti-au murit bunicii, dar nu e acelasi lucru daca ti-au murit parintii. Imi pare rau, parerea ta nu e corecta. Asa cred eu...

| Alex_8679 a răspuns:

Fie ca a castigat, fie concursul a fost masluit nu mai conteaza noi romanii am votat.Cei drept nu merita locul 1 (Locul 1 inseamna cel mai talentat roman cel mai bun dintre toti cei 12 finalisti ai concursului) un loc printre cei 12 merita dar nu locul 1.Narcis Iustin Ianau este talentat si va ajunge departe o sa auzim de el peste cativa ani dar de Adrian decat daca mama are noroc sa incheie un contract bravo lui.Traim in Romania si sunt siguri ca multi romani au votat din cauza pierderii lui. Oamenii trebuiau sa. citeasca titlul emisiunii ''Romanii au talent'' nu,, Dansez pentru tine'' si sa-si dea seama ce inseamna locul 1 inainte sa voteze.