| Daniela_6645 a întrebat:

Doresc un status amuzant...

6 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Chestia amuzanta a acestui status este ca atunci cand ti dai seama ca aceasta propozitie nu are sens,nu te mai poti opri din citit.
I love you,I need you, I want you, Ai vrea tu.

| Muhteşem a răspuns:

S-a găsit un cadavru neidentificat. mic de statură. urât. chel. fără creier. Mi s-a făcut frică. spune-mi că trăieşti!

Poliţia caută persoană inteligentă. sexy. cu simţul umorului. Tu eşti în siguranţă. dar eu unde să mă ascund?

Mă uit la Lună. Luna e superbă! Mă uit la tine şi, şi mai bine mă uit din nou la Lună

DACĂ ÎNTR-O ZI ŢI-AŞ SĂRUTA TALPA PICIORULUI.NU-I AŞA CĂ AI ŞCHIOPĂTA PUŢIN DE TEAMĂ SĂ NU-MI STRIVEŞTI SĂRUTUL?

Am fost arestat pentru port ilegal de frumseţe şi trafic de inteligenţă! Salvează-mă!

Ai fost şi ai rămas doar o amintire dar viaţa trece şi voi lupta să merg înainte,voi lupta precum trestia lupta inpotiva vântului.

Ai fost alături de mine când m-am îmbolnăvit. când mi-au furat hoţii portofelul. când mi-am buşit maşina. Mai plimbate-te! Îmi porţi ghinion!

Vreau să îţi simt gustul, vreau să muşc din tine, să tremuri când te ating. te vreau mai mult decât orice! Snickers!

| Needle a răspuns:

Dacă ai voinţa poţi muaă şi munţii, dacă ai creier îi laşi acolo, că nu te deranjeaza!

Inainte să-l găseşti pe Făt-Frumos, trebuie să săruţi multe broaste

Mi-am aprins becu ca sa sting lumina…

Cere, si te va crede cersetor!

Nu te baga in lumea drogurilor….suntem si asa destul de multi

Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.

Este bine sa lasi bautura…. insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

A studia insteamna sa te indoiesti de inteligenta colegului

Daca o pasarica ti-a soptit ceva…. atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

voi inceta sa ma gandesc la tine doar atunci cand un pictor surd va picta sunetul unui trandafir czut pe podeaua de cristal

baietii sunt o comoara.,, si de aceia trebuie ingropatzi

Ma cheama "nume", dar prietenii imi spun BA!

plimb vecina cu roaba prin beci ca sa zica si ea ca a fost cu metroul

Aho, aho, prieten bun…
Care stai pe mess acum…
I-a opreste-te din scris…
Si-asculta ce-am de zis…
Chiar de esti cu DND…
BE RIGHT BACK sau BRB…
Sper sa nu imi dai ignore…
Ca iti spun un plugusor…
N-am intrat sa te stresez…
Am intrat sa iti urez…
La Multi Ani si fericire…
Liste de id-uri pline!……

Funda?

| didi12 a răspuns:

O, tu, frumoasa din padurea adormita,/Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de-o vita?!

Inainte,fetele gandeau cu inima,dar cum baietii nu au reusit sa treaca dincolo de forme,s-au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo de portofel.

Nu stiu, nu sunt chiar foarte amuzante, dar mie imi plac la nebunie :-x laughing

| Daniela_6645 explică:

Mersi...dar ceva misto?