| Andra974 a întrebat:

Draga TPU. Am doua prietene bune dar una e de nu e prea de incredere(x). As vrea sa stau cu cea de incredere(y)si e prietena mea cea mai buna intr-o banca dar... cealalta(x) nu va mai avea cu cine(iar acea persoana se va supara si ne stie mie si ei un secret mare). in clasa suntem 29 si 3 persoane trebuie sa stea intr-o banca. E cam omplicat dar dati raspunsuri pe bune va rog. Ajutor

Răspuns Câştigător
| yomi666_2736 a răspuns:

Stati toate trei sau stai cu cea care iti stie secretul si poata sa il spuna sau, si mai bine, nu sta cu niciuna dintre ele si lasele pe ele intr-o banca si tu stai cu altcineva

3 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Zicetii dirigintei sa va mute 3 cate 3. Merge de fiecare data!:*

| madalina_2618 a răspuns:

Pai cine e acel "lui" ca nu ai pomenit mai nimic d e... daca trebuie sa stati 3 intr-o bank stati toate 3... dar tot nu am prea inteles intrebarea.scz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andra.Chiar eu caut solutie.Cum de o aparut chestia asta email la mine?