| laviniabeluska11 a întrebat:

Draga,TPU! :*

Am vorbit cu un tip super drăguţ pe facebook.Cred ca dupa câteva vorba schimbate(5-6 propozitii) mi-a propus sa ne vedem.Eu i-am zis ca nu prea stiu ce sa zic. Poate.M-a întrebat de vreo 4 ori dacă vreau sa iesim.In final am zis ca sunt cam nehotărâta, dar bine fie..Adica sa iesim.Initial imi zisese ca ma vrea.(nu stiu ce vreau sa însemne).Mi-a zis ca daca il vreau trebuie sa ma las mai usor,dar eu tot o tineam ca ma las greu.A rămas sa vb azi, dar a intrat pe facebook si nu mi-a zis nimic.Ideea e ca l-am văzut in oras aziEra cu un amic.S-a uitat subtil la mine, dar nu m-a salutat.Era ora cand ieseam eu de la scoala, chiar in apropierea scolii mei. Oare chiar ma place? :**

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca vrei sa fii un nume in lista lui de cuceriri,continua sa ii accepti toate cerintele,sa va vedeti,sa te lasi usor...
Nu ai nici un motiv sa te lasi,chiar deloc,baiatul asta a iesit la pescuit pe Facebook,a vazut ca aveti aceeasi varsta si sunteti din aceeasi localitate,drept pentru care te-a abordat ca "poate iese ceva".
Lasa-l sa faca ce-o vrea,dar cu alta,te simti bine stiind ca te-ai lasat agatata pe facebook? E penibil.
Refuza-l scurt si trimite-l unde-a intarcat mutul iapa.
Nu vreau sa te ranesc cu ceea ce-ti scriu,sa stii, am inteles ca tie baiatul asta iti place, dar mai ales pentru ca e " super drăguţ " cum ne spui, sa fii sigura ca o multime de alte fete alearga dupa el si el dupa toate!
Cauta un baiat pe care il ai aproape si-l stii din viata ta obisnuita, nu risca cu necunoscuti draguti de pe facebook.
E spre binele tau.

| ignore a răspuns:

Te place dar nu suficient de mult incat sa se comporte calumea si sincer cu tine.Eu consider ca este o persoana neserioasa.Ori vrea sa o faca si el pe inabordabilul ..ar trebuie sa vorbesti serios cu el ca jocul asta sa nu se termine prost

| neutrino a răspuns:

Chiar te doreste!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Asa de greu o fi sa ii spuneti direct? Mai fetito, cred ca nu esti prea mare daca nu ai inteles singura. Tipu a zis sa te lasi mai usor, vrea sa ti-o traga si cam aia e. Ce crezi ca vrea altceva? Te va iubi sincer pana in pat, dupa aia... puff dispare. A mai zis si asa direct.

Răspuns utilizator avertizat
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Te place, dar nu face nimic pentru a iesi cu tine macar la un suc!
Si faza cu "Mi-a zis ca daca il vreau trebuie sa ma las mai usor" mi se pare o prostie asta poate da de inteles (lasa-te tu usor ca am eu grija sa pun mana pe tine, intelegi tu)ca te vrea cu un anume scop happy

Cred ca ar trebui sa vorbesti serios cu el, ca sa stii despre ce este vorba sau ce isi doreste happy

Bafta kiss