| YoungSteve a întrebat:

Dragi tovarasi. inca o problema straight face. Mi-a cerut fosta mea prietena sa ne impacam. nu stiu ce draq sa fac. prima data ea a zis ca vrea sa ne desp acum asta. wtf=| as mai tine la ea dar nici chiar atat de tare. simteam ca tinea mai mult la mine cand nu eram imprena deacat cand am fost...straight face si m-a enervat si ma enerveaza asta...straight face PLS HELP! funda

Răspuns Câştigător
| danezu87 a răspuns:

happy sincer iti zic uit-o ''ciorba reincalzita'' nu-i buna deloc.iti spun din proprie experientza. fete sunt multe pe lumea asta happy
plus ca o sa faca mereu asa daca o sa cedezi...o sa se joace mereu cu tine.o sa creada ca mereu o s-o ierti.
deci iti spun daca tii cu adevarat la ea si vrei sa te impaci cu ea nu accepta din prima sa nu creada ca esti usor de manipulat happy
sper ca te-am ajutat.ai grija si multa bafta happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc sa cauti un raspuns pe care ar trebui sa-l stii doar tu, il cauti la niste necunoscuti. Raspunsul este simplu: fa ce simti. Daca simti ca merita, accepta din nou sa fii cu ea. Daca nu, nu. Bafta!