| mylifedance a întrebat:

Dragilor am mare nevoie de voi suntem sau nu TPU si UPT hhihi. Deci am nevoie de multe ideei. Practic in scoala mea ne-am pus de acord de Craciun sa facem un grup cine vrea din scoala sa danseze. ma refer la ideei adica tot ce va trece prin cap incat sa fie ceva de neuitat. Cred ca numai in filme am vazut ce vrem noi sa facem, adica sa dansam, distractie ca intro familie. Un ex: eu m-am gandit sa facem o coreografie ca cineva sa fie Craciunita si Mos Craciun. Dati ideei decorative si altele va rog frumos! Va multumesc celor care ma vor ajuta.

1 răspuns:
| Imidnight a răspuns:

Pentru ideea pe care ai ales-o ar merge un decor la polul nord. Craciunita si mosul inconjurati de elfi si jucarii. O idee cam copilaroasa, dar merge.