| Saya a întrebat:

Dragilor va ocupati cu joburi part time? Stiti voihappy impartit fluturasi / chestionare pe strada, e avantajos pentru timpul pe care il pierzi?
Eu as vrea sa incerc dar problema e ca nu prea gasesc...Majoritatea sunt fake-uri. Poate stiti voitongue

pupiceelhappy

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am un job part-time: traduc capitole din tratate medicale pentru o editura. Nu e timp pierdut, practic eu impun ritmul in care castig.

| Daniela89 a răspuns:

Eu am avut mai multe job-uri part time.am facut numeroase promotii, agent imobiliar, operator pc si ca menajera.se gasesc dar trebuie sa cauti mai mult