| memyselfandi_6830 a întrebat:

Dragostea nu inseamna ca iti place cum arata o persoana, ea inseamna
a te simti bine in prezenta acelei persoane. Ce credeti? Vreo sugestie? Ce as mai putea sa adaug?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Caută citate pe citatepedia!

| consilierindragoste a răspuns:

Dragostea hmm este unicul sentiment care leaga doi oameni fara sa se cunoasca vreodata si ii duce pe culmile fericiri pana la batranete. ce zici e bine imi dai fundita doar sunt un expert in aceste probleme. asta e cu adevarat dragostea