| JustSimple a întrebat:

Dupa atata munca am luat premiul ||. nah, trebuia sa ma destainui cuiva si ma bucur ca va am pe voi, cei de pe TPU.Va iubesc
Vacanta frumoasa
Pa

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sa nu-mi spui, ca ai luat premiul, probabil II(?), nu am inteles prea bine, pentru ca esti prietena cu "diriga"?
Oricum, multe felicitari si ai grija la clasa a VIII-a, conteaza foarte mult ce note vei obtine, sper sa fie la fel de mari.
Vacanta placuta, o meriti din plin! Toate bune si ai grija de tine!

| push2gl a răspuns:

Felicitari, vacanta frumoasa si tie

| maryana5 a răspuns:

Bravo, felicitari! Dupa munca si rasplata happy Dar lasa-ma sa adaug ca este foarte trist sa impartasesti asta doar unor prieteni virtuali. Ia-ti un hobby, fa ceva util iar prietenii vor aparea de la sine. Nu e normal ca doar cineva virtual sa te aprecieze. Ai de lucrat aici! Cati ani ai si de unde esti?

xoxo, Mary

| Valisha18 a răspuns:

Felicitari! cat ai media generala? eu o am 9, 85.

| JustSimple explică:

Am 13 ani si sunt din radauti judetul suceava http://www.google.ro/......tp?/search
media generala 9.80
dar hai sa nu mai vb despre scoala:))
pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo.meriti daca ai muncit atata si normaal

| arrmaghedon a răspuns:

Bravo esti pe podium.