| Malsna a întrebat:

Dupa cat timp ar trebui sa vina anumite atingeri intre cupluri? Va rog nu ma luati cu" ce intrebare" sau "cand simti"
De exemplu, el te atinge, tu nu vrei, dar ca sa nu pari speriata de bombe il lasi
Sau daca nu iti place acest lucru, nu il lasi si gata, cu riscul dea a fi "naspa"
Eu sunt virgina, iar daca un baiat pune mana pe mine dupa un timp, eu nefiind obisnuita imi vine sa ii iau mana, dar par foarte speriata de bombe, iar daca l-as lasa nu as vrea sa zica ca ce-i mai place astia mici si ca pot fi o fata de mai putin cuminte care doar joaca ca e cuminte
Eu zic ca ati inteles perfect ce am zis

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cam dupa 10 zile sau 2 saptamani ar trebui, mai devreme e cam disperare.

| peperonies a răspuns:

La 8:37.

| petitconseil a răspuns:

Eu am inteles perfect ce zici,dar atata timp cat tu vrei sa ramai decenta, te sfatuiesc sa nu lasi pe nimeni sa te atinga in anumite zone care te-ai simti tu incomoda, intelegi? Un baiat ca lumea, la locul lui, niciodata nu te-ar pipai ''pe unde nu trebuie''.Tie iti trebuie pe cineva care sa te respecte si sa astepte de la tine dorinta de a merge mai departe cu el.Ai grija de tine si fii desteapta, nu te lasa pacalita de unu care nu cauta decat sa ajunga in pat cu tine.

| Paduraru_Liviu_1988 a răspuns:

Im primul rand Trebuie sa ti placa suficient de mult persoana care vrea sa te atinga.
Nu poti estima un timp anume, dar eu zic ca de la a 3 a intalnire ai putea sa l lasi laughing)